Galeria

środa, 22 sierpnia 2012

W sobotę 11 sierpnia około 5 tysięcy kibiców było świadkami jedynego w swoim rodzaju wydarzenia łączącego motosport i show. 30 zawodników z 4 państw reprezentujących różne dyscypliny sportów motorowych oraz zawodnicy na rowerach BMX i MTB dali spektakularny popis jazdy i lotów na nowoczesnej toruńskiej Motoarenie, która po raz pierwszy gościła tego typu format. Mimo ogromnych kłopotów z pogodą podczas wymagającej produkcji, organizatorom udało się przygotować tor zbudowany z ponad 2.500 ton mieszanki gliny i piasku – to ilość odpowiadająca ponad 90 ciężarówkom. Maszyny budowlane JCB pracowały dzień i noc w walce z deszczem i  niekorzystną aurą jak na tą porę roku… www.skillzup.pl

fot. Żaneta Lipińska-Patalon

sobota, 24 września 2011
poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Fotorelacja Marcina Łaukajtysa ze zlotu BMW, jest na co popatrzeć. Enjoy!

sobota, 07 maja 2011

Cześć, już niebawem kolejny numer kwartalnika "Sezon". Oczywiście nie zabraknie w nim akcentów motoryzacyjnych. Tym razem będzie o customingu, konstrukcji i przeróbkach wszelakich maści. Na potrzeby artykułu odwiedziny w Sid-Garażu w Górsku. A poniżej ujawnim rąbka tajemnicy z bardzo dynamicznego planu fotograficznego ;) Mam nadzieję, że zachęcę Was do tego by zdobyć kolejny "Sezon". Warto !

Radek sprawdza, czy ich "dzieło" działa ;) fot. Mateusz Patalon

A tu troszkę spokojniej fot. Mateusz Patalon

Route (Toruńska) 66 fot. Mateusz Patalon

fot. Mateusz Patalon

I na koniec właściciel z fantazją i tysiącem pomysłów na minutę- Tomek vel Tomula ;)

To tyle na dziś o dacie wydania poinformuję. A tym czasem zachecam do słuchania "Sezonu" w wersji radiowej- w każdą niedzielę od 14.00 w radiu GRA.

 

środa, 04 maja 2011

Trochę zimny, ale w perspektywie deszczu i śniegu w innych rejonach, bardzo trafiony. Weekend majowy oczywiście na dwóch kółkach spędziliśmy w Trójmieście i to z całą konsekwencją po jednym dniu na każde z owych miast, plus Hel ale morzem, a nie drogą lądowową;D Chociaż nie wszyscy wrócili statkiem...

niedziela, 20 marca 2011

Jutro o 14.35 mam rejestrację CBR-ki. Jedni zatem jeżdżą, a inni grzebią w zdjęciach ;-) Ja właśnie znalazłam kilka ciekawych, archiwalnych. Ah jaka byłam młoda, a Pataś chudy.

Zlot w Ostródzie, jakiś 2005 rok. Pamiętam ile się napozowałam, później okazało się że ostrość celowo ustawiana była na Valkyrie a nie na mnie ;-)

Pataś swóją CBR-kę tak kochał, że trzymał w domu ;) Historia zatoczyła krąg, prawda że podobna do mojej? Tylko to jest Fire Blade, a foto zrobione w 2003 roku. A"propos Hondy to Pataś wszystkie swoje Fajery na srebno malował wtedy był to szczyt mody. Pewnie nie myślał że jego żonka będzie takim śmiagać. Wtedy raczej też nie przypuszczał że ja będę tą żoną ;-)

A to nasze kolana po wypadku na Fire Blade, jednym wcześniej niż ten na zdjęciu, bo z tamtego dużo nie zostało ;-)

I to ciąg dalszy po wypadku. Bachotek, a nasze obrażenia uwieczniała Kasiunia. 2003r.

piątek, 04 marca 2011

Wrzucam kilka fotem na świeżo z pierwszego dnia wystawy. Wkrótce szersza relacja ;-)

fot. Paweł Wiśniewski

czwartek, 17 lutego 2011

Innym niż moje, okiem profesjonalisty. Fotografika, pasjonata, także motocyklisty ;)

Zima za oknem. Dziś śnieży i pruszy- choć się wydawało, że mamy to za sobą. By odliczanie do wiosny stało się przyjemniejsze obiecuję uzupełniać galerię i umilać Wam zimowe dni. 3..2..1..start! Dziś zdjęcia Marcina Łaukajtysa. Odsłona pierwsza- cross. Ciąg dalszy nastąpi ;)

fot. Marcin Łaukajtys www.fotomarcin.com.pl

fot. Marcin Łaukajtys www.fotomarcin.com.pl

fot. Marcin Łaukajtys www.fotomarcin.com.pl

fot. Marcin Łaukajtys www.fotomarcin.com.pl

fot. Marcin Łaukajtys www.fotomarcin.com.pl

wtorek, 30 czerwca 2009
Tagi