Blog > Komentarze do wpisu

Jan Ząbik oddaje na WOŚP naukę jazdy na motocyklu żużlowych

Chcesz poznać świat żużlowych emocji od kuchni? Poprowadź motocykl żużlowy i ucz się od zawodowców! Takie rzeczy tylko na toruńskiej orkiestrze: trener żużlowców, Jan Ząbik zaprasza na niecodzienne spotkanie na zapleczu sportu żużlowego.

To nie lada gratka dla wszystkich fanów czarnego sportu.  Trener oddaje na licytację voucher na spotkanie w czasie którego nie tylko wprowadzi jego zdobywcę w świat żużla, ale odda  w jego ręce motocykl żużlowy! Oglądasz z zapartym tchem zmagania naszych zawodników? Teraz możesz sprawdzić na własnej skórze, na czym polega jazda na motocyklu żużlowym. A może przy okazji trener odkryje nowy talent? – Na pewno jest to wyzwanie- mówi trener, Jan Ząbik. -  Czy spotkam się z osobą straszą, czy młodą dziewczyną, albo chłopakiem, na pewno za pierwszym razem wszystko perfekcyjnie nie wyjdzie. Mamy do dyspozycji różne pojemności motocykli, różne warianty nauki. Na pewno nie ma czego się bać. Wszystko jest dla ludzi, wszystkiego można się nauczyć. To zależy od determinacji i chęci. Kto wie, może dla kogoś będzie to dopiero początek prawdziwej przygody z tym sportem.

Żeby wziąć udział w spotkaniu i szkoleniu przeprowadzonym przez Jana Ząbika nie trzeba spełniać żadnych wymogów. Nie liczy się wiek, ani płeć. Spróbować może każdy. - Oczywiście wszystko odbędzie się w warunkach kontrolowanych. Do dyspozycji mam tor szkoleniowy, przystosowany do nauki jazdy na motocyklach żużlowych. Oczywiście na miejscu będzie lekarz i pełne zabezpieczenie.

 Choć voucher dotyczy godzinnej nauki jazdy motocyklem żużlowym, to nie koniec atrakcji przygotowanych przez trenera.- Dodatkowo osobę, która wylicytuje spotkanie zabiorę na MotoArenę, gdzie zwiedzimy wszystkie ważne miejsca. Będzie okazja by zwiedzić boksy wszystkich zawodników, całe zaplecze, warsztat. Jest co oglądać i zwiedzać. A na pewno jakieś dodatkowe atrakcje na MotoArenie jeszcze wymyślimy- zapowiada Ząbik.

Każdy kto chce licytować voucher od Jana Ząbika będzie miał okazję zrobić to na stronie MotoOrkiestry  www.motoorkiestra-torun.pl A na finał licytacji zapraszamy pod scenę XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Rynek Staromiejski. Zaproszenie zostanie przekazane osobiście przez trenera Jana Ząbika.

 

środa, 08 stycznia 2014, vanfrog1

Polecane wpisy

Komentarze
2014/01/24 21:27:08
Bardzo fajnie z jego strony :) Nie jestem wielką fanka Jurka Owsiaka, no ale robi sporo dobrego. No nic wracam przeglądać ubezpieczenie samochodu... niestety stare wychodzi :/
-
kurs-jazdy
2014/07/08 21:39:12
Moim zdaniem każdy kierowca powinien ukończyć szkolenie bezpiecznej jazdy. Kierowcy często nie zdają sobie sprawy z zagrożenia na drodze, a kursy bezpiecznej jazdy uświadamiają uczą kierowców odpowiednich zachowań. Potwierdzi to każdy dobry instruktor techniki jazdy