Blog > Komentarze do wpisu

Street Owners kaskaderskie popisy w Toruniu

Adrenalina, moc, ryzyko. W roli głównej samochody, motocykle, quady, akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Te wszystkie emocje już w najbliższą sobotę w Toruniu.


Półtorej godziny z motoryzacją w roli głównej, show gdzie człowiek przezwyciężą swój strach i słabości, szaleństwo kontrolowane, to wszystko w Toruniu podczas widowiska kaskaderskiego. Już za kilka dni będziemy mieli mieli okazję przeżyć niezwykłe show z udziałem czeskich kaskaderów. - Fundamentem projektu „Streets Owners” jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy, sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu, na full mocy! - zapowiada organizatorzy imprezy.  -Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.


Konwencja tego motoryzacyjnego show nawiązuje do autorodeo, czyli widowiska gdzie zamist lassa i zwierzęcia możemy zobaczyć ujarzmianie mechanicznych potworów. Widowisko „Streets owners” to zbiór doświadczeń, które zostały nabyte na planach filmów akcji. To tam swoje umiejętności szlifowali kaskaderzy, a teraz swoje akrobacje prezentują przed publicznością. - Będziemy gościć elitarną grupę zawodowców z Paroubek Studio Praha- zapowiada organizator wydarzenia KrzysztofMadaliński. - To zawodowcy. Pokażą między innymi jak można w ekstremalny sposób wykorzystać samochód, ale jednocześnie robić  to w sposób bezpieczny, na torze. Będzie dużo jazdy na dwóch kołach, pokażemy jak ustanawia się rekordy w skokach odległościowych nad dachami samochodów wpisywane do Księgi Rekordów Guinessa. Glównie bazejemy na BMW, zresztą do Torunia przyjeżdżamy na zaproszenie  BMW M-Power Clubu.

Streets Owners, 23 czerwca 2012, Motoarena, Toruń, start godz. 15.00
bilety 30 zł, dzieci do 12 lat 20 zł, do 3 lat wstęp wolny

wtorek, 19 czerwca 2012, vanfrog1

Polecane wpisy