Blog > Komentarze do wpisu

Toruńskie targi motoryzacyjne w ten weekend

Najnowsza oferta samochodów osobowych i dostawczych, gadżety motoryzacyjne, usługi skierowane do kierowców, a  to wszystko pod jednym dachem Targów Toruńskich. Już w najbliższy weekend kolejna odsłona toruńskich targów motoryzacyjnych „Moto-Tor”.

Nie tylko prezentacja najnowszej oferty, ale i niespodzianki branżowe. Czym zaskoczy nas kolejna edycja „Moto-Tor”? Zapytaliśmy Piotra Kempińskiego, dyrektora ds. targów i kierownika Centrum Targowego „Park”. - W tym roku przede wszystkim dużo nowości. Dilerzy zapowiadają także masę niespodzianek, nie byłoby jednak zaskoczenia gdybyśmy zdradzili co to będzie- zaznacza Kempiński.- Uchylę jedynie rąbka tajemnicy mówiąc, że na stanowisku Citroena ma pojawić się sławny żużlowiec, Rayan Sullivan. Podczas niedzielnego dnia targów będzie można porozmawiać z nim o kulisach speedwaya, motoryzacji, czy po prostu zdobyć autograf.

Fot. Marcin Łaukajtys

Dilerzy kuszą nowościami

Największy atut targów to możliwość zapoznania się i porównania  oferty wielu marek w jednym miejscu. Kolejna edycja toruńskich targów motoryzacyjnych dostarczy emocji szczególnie fanom czterech kółek, osobom zainteresowanym najnowszymi rozwiązaniami, poszukującym komfortu i jakości w odpowiedniej cenie, a także tym którzy gonią za nowinkami. Wybierać i patrzeć będzie na co. – Swój udział zapowiedzieli tacy dilerzy, jak Toyota, Mazda, Dacia, Citroen, Nissan, Suzuki , Renault , KIA, Fiat, czy Subaru – wylicza komisarz targów, Paweł Starczewski. – To co z pewności przyciągnie uwagę odwiedzających to nowości. Tu warto wspomnieć nowy crossover Nissana – Juke, czy premierowy Renault Latutide. Swoją ofertę zaprezentują także przedstawiciele marek włoskich. Na stoisku Fiata zobaczymy nowy model Freemont, a Alfa Romeo pochwali się m.in. hitem ostatniego roku – Giulettą.  Ci którzy szukają prawdziwie sportowych emocji znajdą je zaglądając na stoiska Subaru i Mazdy. Podczas targów nie zabraknie oferty samochodów dostawczych, zaprezentują ją m.in. Fiat, Iveco i Renault.

Nie tylko wersje seryjne

Poza autami seryjnymi nie zabraknie akcentów ze świata tuningu. W zakresie car-audio wrażeń dostarczy dystrybutor sprzętu Peiying. – To będzie nie lada gratka dla miłośników sprzętu samochodowego. Firma swoje możliwości zaprezentuje na bazie Nissana 350Z,  a widzowie programu „Operacja Tuning" znanego z anteny TVN Turbo na pewno rozpoznają to auto, ponieważ aż trzykrotnie było one bohaterem kolejnych odcinków. Na naszej imprezie będzie można zobaczyć je na żywo- zapowiada Paweł Starczewski.

Oczywiście na hali wystawienniczej będzie można zapoznać się także z najnowszymi gadżetami motoryzacyjnymi, kosmetykami samochodowymi. Na targowych stanowiskach znajdą się również firmy proponujące części i akcesoria.

Żaneta Lipińska-Patalon

Targi motoryzacyjne "Moto-Tor"
8 i 9 października 2011
Wstęp: 2 złote
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3, Toruń
www.targitorunskie.pl

środa, 05 października 2011, vanfrog1

Polecane wpisy