Blog > Komentarze do wpisu

Auto dla wymagającej kobiety

Kiedyś mówiło się, że kobiety samochód wybierają po kolorze. Dziś panie to bardzo wymagający klienci.
- Kolor oczywiście jest ważny, ale również panowie mają swoje gusta w tej kwestii. Warto jednak pamiętać, że dziś zazwyczaj kobiety kupują kolejny samochód w swoim życiu i są wymagającymi klientami. Co więcej, kobiety coraz częściej dokonują jazd próbnych, testują, pytają, porównują- zdradza   Robert Grzanka, dyrektor zarządzający salonu Yama, autoryzowanego dealera marki Nissan.

fot. Marcin Łaukajtys

Mały, idealny do miasta
Cały czas największą popularnością wśród pań cieszą się niewielkie miejskie samchody. Decyzja o takim zakupie jest dobrze przemyślana. Taki samochód idealnie sprawuje się podczas jazdy miejskiej, z łatwością zaparkujemy go na niewielkiej powierzchni, a w portfelu zostanie trochę grosza na drobne przyjemności, bo są to auta, które mają bardzo niskie spalanie. - Nissan Micra to samochód o walorach typowo miejskich- mówi Robert Grzanka. -Takie walory, jak bardzo niskie zużycie paliwa nieprzekraczające  pięciu litrów, zwrotność auta z wiodącymi wynikami w klasie i niespotykane w tak niskiej cenie wyposażenie: klimatyzacja, elektryczne  szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy, układ ABS i ASP, to atuty które doceniają nie tylko kobiety.

...mały nie zawsze wystarcza
Oczywiście nie każda kobieta wybiera auto miejskie. Są panie, którą wolą zdecydowane gabaryty i wyrafinowane kształty. Takie klientki wcale nie należą do rzadkości. - Generalnie panie najczęściej interesują się samochodami o niewielkich gabarytach, bądź samochodami, które posiadają nietuzinkowy wygląd i tu bardzo dużą popularnością cieszy się Nissan Juke, samochód o awangardowej linii nadwozia, jednocześnie niezbyt duży, bardzo łatwo się prowadzi. Ale nie oznacza to wcale, że panie nie interesują się większymi samochodami, tu często wybór pada na Quashquai-a auto o większych gabarytach, ale jednocześnie bardzo zwrotne i kompaktowe- siedzimy nieco wyżej, mamy lepszą widoczność, bardzo łatwo można dostosować go do kierowcy.

Żaneta Lipińska-Patalonśroda, 07 września 2011, vanfrog1

Polecane wpisy