Blog > Komentarze do wpisu

XIV Zlot BMW w Toruniu w ten weekend!

Pokazy mocy, drift-taxi, hamownia, symulator dachowania i niepowtarzalny klimat towarzyszący toruńskim imprezom. Już w najbliższą sobotę kolejny zlot fanów marki BMW.
 
Atrakcji jak co roku niezabranie. Ale nie tylko o nie chodzi, zlot BMW to przede wszystkim atmosfera.- Każdy kto był na naszej imprezie, wie doskonale że panuje tam niepowtarzalny klimat- zaznacza Przemysław Stanikowski, prezes BMW M-Power Clubu. –Zlot to  prawdziwie sportowe emocje, możliwość zawieszenia oka na pięknych autach, no i BMW marka, która potrafi połączyć rzeszę ludzi z różnych zakątków kraju. Nasze zloty to dobrze znana marka, sympatycy BMW przyjeżdżają do Torunia już od czternastu lat, to chyba najlepsza rekomendacja zlotu.

fot. Marcin Łaukajtys

Wielki motoryzacyjny piknik z BM-kami w roli głównej już w najbliższą niedzielę. Bramy zlotowe otworzą się przed gośćmi około 9.30 na terenie Moto-Parku.  Niespodzianek, jakie przygotowano dla zlotowiczy i odwiedzających imprezę będzie mnóstwo. Emocji  dostarczyć ma pokaz driftu w wykonaniu przedstawicielki płci pięknej, zaprezentuje się  licencjonowana zawodniczka tej dyscypliny- Karolina Pilarczyk (z którą rozmawiamy na str. 9 tego numeru). Ten niezwykły show już o 10.30. Odważni będą mieli okazję wsiąść do BMW drifter erki i sprawdzić na własnej skórze na czym polega ta dyscyplina, wszystko za sprawą  obowiązkowego na zlotach drift- taxi. Niezabranie też innych stałych punktów programu. – Tradycyjnie będą pokazy mocy, czyli konkurencja zwana potocznie paleniem gumy, tu sprawdzą się zarówno nie przerabiane samochody, jak i  auta do tego przystosowane. Na torze reallycrossowym odbędzie się wyścig o puchar naszego klubu, wybierzemy auto zlotu, najstarszy pojazd, najniższe auto zlotu oraz auto najefektowniej nagłośnione auto, nagrodzimy też zlotowicza, który przyjechał do Grodu Kopernika z najdalszego miejsca- zdradza Przemek Stanikowski.
Wybrani zostaną także miss i  mister zlotu, wieczorem odbędzie się pokaz pod tytułe „sexi myjnia”, a później sceną zawładnie muzyka.

XIV Ogólnopolski Zlot BMW

Sobota, 20 sierpnia 2011, Moto-park,  ul. Bielańska 65

Wstęp:
Osoba dorosła - 7 zł.
Kierowca, samochód - 80zł
Motocykl - 50 zł.
Auto + przyczepa (laweta, kemping) - 100zł piątek, 19 sierpnia 2011, vanfrog1

Polecane wpisy