Blog > Komentarze do wpisu

Stunter 13 bezkonkurencyjny!

 

Rafał Pasierbek (Stunter 13)  kolejny raz wygrał Stunt GP International w Bydgoszczy. Udział wzięli zawodnicy z 20 krajów. Ale nie da się ukryć- 25letni Polak wymiatał!

Rafał Pasierbek tuż przed ogłoszeniem wyników - rozmowa z zawodnikiem niebawen na saveyourlife.blox.pl i w radiu GRA

Jak zaznacza Rafał poziom w tym roku, był nieporównywalnie wyższy, a bydgoskie zawody stają się imprezą na poziomie światowym. Dopisała też pogoda, przypominając sobie zeszły rok kiedy zawodnicy zmagali się w strugach deszczu, trzeba przyznać że w tegorocznej odsłonie mieli nieco więcej szczęścia.

 

A to już konkurencja "najdzikszy trik " i szalony Martin ze Stanów Zjednoczonych, który stoppie uskuteczniał z trzema niewiastami na pokładzie, jak widać polsko-amerykańska przyjaźń kwitnie. Ale mój ulubiony trik tej konkurencji prezentuję poniżej

Ehh się działo. Zawody zakończyły się jakieś półtorej godziny temu, ale podobnie jak w zeszłym roku mam już apetyt na więcej i doczekać się nie mogę kolejnej edycji...Jedyne co nie wypaliło i do czego przyczepić by się można to występ kobiet.

W zeszłym roku była tylko jedna zawodniczka - Ewa Pieniakowska, w tym zgłosiły się trzy panie. Wydaje się że powinny zostać potraktowane wyjątkowo i z dużym uznaniem, tymczasem utworzono specjalną kategorię Women’s Cup w której nie ustanowiono wygranej. I nic dziwnego panie stunterki się zbuntowały i odmówiły udziału w zawodach. Rozmowa z Ewą Pieniakowską również się pojawi....

Oficjalna strona zawodów: stuntgp.eu 

 

 

niedziela, 17 lipca 2011, vanfrog1

Polecane wpisy