Blog > Komentarze do wpisu

Majówka z BMW 2011

To impreza na którą zapraszać nie trzeba. Prawdziwe święto motoryzacji nie tylko dla fanów BMW.

Nie trzeba być posiadaczem stalowego rumaka ze stajni BMW, by wpaść na wielką majówkę. Zadymę gwarantują nie tylko z przysmażone kiełbaski, ale i palona guma, która jest nieodzownym elementem imprezy. Wielka majówka z motoryzacją w roli głównej przyciąga do Torunia prawdziwe tłumy pasjonatów. Czym zaskoczy nas tegoroczna odsłona?  - Będzie się działo naprawdę dużo- mówi Przemysław Stanikowski, prezes BMW M-Power Clubu. - Ale w tym roku pojawią się także goście specjalni, na czele Maciej Polody który jest polskim prekursorem driftu i Marcin Wicik, który zaprezentuje show związane z rally crossem.  Pojawią się też amerykańskie samochody na hydraulicznych zawieszeniach, przygotowane do bardzo widowiskowych pokazów.

fot. Marcin Łaukajtys

Oczywiście nie zabraknie standardowych atrakcji spotkań z BMW. Będzie palenie gumy, hamowania na której będzie można sprawdzić moc swojej maszyny, a wieczorem posłuchać muzyki na żywo- zagrają zespoły Absurd i Redaial. Wybrana zostanie miss i mistera zlotu. Będą też atrakcje dla osób lubiących maszyny na dwóch kółkach, zawodnicy z czołówki stuntu zaprezentują triki z pogranicza wyczynów kaskaderskich. Najnowsze motocykle i samochody zaprezentuje również dealer BMW. Podczas zlotu nie zabraknie oczywiście masy konkursów z ciekawymi nagrodami. Impreza skierowana jest do całych rodzin- zostanie przygotowane specjalne miasteczko dla najmłodszych uczestników.

- Nie warto siedzieć w domu, na pewno będzie ładna pogoda i wiele wrażeń czekających podczas naszej motoryzacyjnej majówki. Tak naprawdę trzeba by zapytać samych uczestników co przyciąga ich co roku na naszą majówkę. Ze swojej strony na pewno gwarantujemy organizacje na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwo imprezy. Będzie można nie tylko nacieszyć oko, ale i przejechać się na terenie Moto Parku. Także pozostaje mi zaprosić wszystkich już w sobotę- dodaje Przemysław Stanikowski.

Żaneta Lipińska-Patalon


Majówka z BMW 2011

30 kwietnia 2011, godz. 9.30- 22.00

Moto Park, ul. Bielańska 65

Wstęp 5 zł, wjazd samochodem 80 zł, motocyklem 50 zł

www.bmwmpowerclub.com.pl

 

środa, 27 kwietnia 2011, vanfrog1

Polecane wpisy