Blog > Komentarze do wpisu

Ekstremalna motoryzacja w Toruniu

foto. Marcin Łaukajtys www.fotomarcin.com.pl

Już w ten weekend  olbrzymia dawka emocji czeka na fanów motoryzacji. Power Factory to wybuchowa mieszanka złożona ze sportowych samochodów, i crossowych motocykli.


Nowa atrakcja, która pojawi się w naszym mieście do motocross.

Coloseum Supercross
Zawodnicy zmierzą się na pierwszym wybudowanym w naszym kraju specjalnym torze do tej dyscypliny. Supercross to emocjonujące widowisko- motocykle wybijające się z hopek (specjalnie usypanych pagórków) całą trasę pokonują na  torze usytuowanym w centralnym punkcie. Dzięki temu publiczność może śledzić każdy ruch zawodników. Toruński ośmiuset metrowy tor i dwadzieścia dwie zlokalizowane na nim skocznie to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Kwietniowa odsłona „Coloseum Supercross” to impreza cykliczna. Łącznie w sezonie 2010 odbędzie się pięć imprez.


Puchar Metropolii
To przedsięwzięcie kierowane jest zarówno do licencjonowanych kierowców  sportowych samochodów, jak i do amatorów, którzy mogą wystartować we własnym aucie. Impreza jest otwarta na wszystkich, którzy chcą szlifować swoje umiejętności, a przy tym dobrze się bawić. „Puchar Metropolii” to także emocje dla widzów, ponieważ trybuna znajduje się przy najszybszym zakręcie trasy.


Baja Gothica
Emocji dopełni rajd terenowy „Baja Gothica”. W wyścigu na odcinku siedemdziesięciu kilometrów zmierzą się motocykliści, kierowcy quadów i samochodów. Wyścig będzie odbywał się w okolicach Torunia, a na terenie „Power Factory” zlokalizowana będzie jego baza.
W czasie imprezy odbędą się także pokazy stunt moto - czyli popisy na motocyklach, jazda na jednym kole i inne akrobacje. Na terenie „Power Factory” wystawiać będą się także lokalne salony samochodowe i motocyklowe, znajdziemy także części, akcesoria i gadżety motoryzacyjne.


Żaneta Lipińskafoto. www.fotomarcin.com.pl

"Power Factory”

24-25 kwietnia 2010
sobota   12.00 - 18.00
niedziela   10.00 - 18.00
ul.ul. Bielańska 65 (lotnisko)
www.coloseumms.pl
Dla czytelników mamy bilety na „Power Factory”. Aby je zdobyć wystarczy zadzwonić do redakcji tygodnika „Teraz Toruń” w czwartek o godz. 12.15

foto. www.fotomarcin.com.pl

środa, 21 kwietnia 2010, vanfrog1

Polecane wpisy