Blog > Komentarze do wpisu

"Ostra Jazda" dla fanów motoryzacji

Piotr Grzyb, Piotrek Olszowski i Żaneta Lipińska prowadzący nowy program radia GRA. W testową 'Ostrą Jazdę" wyruszymy już 7. maja

 

Masz bzika na punkcie motocykli? Nie wyobrażasz sobie życia bez auta? Lubisz poszaleć na quadzie? “Ostra Jazda” to program dla ciebie!


Radio Gra dla wszystkich fanów motoryzacji proponuje zupełnie nową odsłonę. Coś dla siebie znajdą nie tylko fanatycy ekstremalnych doznań, ale i także ci, którzy swoją motoryzacyjną przygodę dopiero zaczynają. Samochody, motocykle i chciałoby się rzec wszystko inne co ma koła i napędzane jest przez silnik. Ciekawostki, nowości, testy i praktyczne porady. Będzie bujanie w obłokach innowacji technologicznych i twarde stąpanie po ziemi codziennych problemów technicznych. - „Ostra Jazda” to program, gdzie zdementujemy plotki ze świata motoryzacji, zaprosimy na ciekawe imprezy, które odbywają się w regionie i  przedstawimy pasjonatów. Postawimy motocykl na jedno koło, sprawdzimy gdzie można pojeździć quadem i jak przeprowadzić tuning samochodu- mówi Żaneta Lipińska, współprowadząca “Ostrą Jazdę”.- Nie zapomnimy o młodych adeptach kierownicy. “Akademia Świeżaka” to nie lada gratka dla osób, które zmagają się właśnie z egzaminem na prawo jazdy lub stoją  przed wyborem pierwszego pojazdu. Jednym słowem - będziemy mierzyć siły na zamiary - ostra jazda, czasem również z hamulcem- dodaje.


- Jest to program dla wszystkich, nie tylko dla miłośników samochodów, czy motocykli, ale i dla rodziców, którzy stoją chociażby w obliczu zakupu motocykla dla swojego dziecka. A może zacząć od skutera? Na takie pytania postaramy się odpowiedzieć. Nie zabraknie też konkursów w których do zgarnięcia będą rewelacyjne nagrody- zapewnia Piotr Grzyb.
Emocji dostarczy sam wybuchowy skład prowadzący audycję. Żaneta Lipińska i Piotr Grzyb, zapaleni motocykliści i Piotrek “Olo” Olszowski, radiowy specjalista od nowości samochodowych. Taki team to pewność, że „Ostra Jazda” to czas, gdzie nuda na pewno nie zagości. - I pewność, że w motoryzacji widzianej naszym okiem nie będzie mowy o jakiejkolwiek dyskryminacji. Kobieta w naszym gronie będzie reprezentacją płci pięknej, której widok za kółkiem samochodu już dawno nie dziwi, a i w gronie motocyklowym coraz częściej się pojawia. I uwierzcie mi na słowo, że kobiety zwracają uwagę na zupełnie inne rzeczy niż mężczyźni. A żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, nie mówię wcale o kolorze lakieru - zapewnia Piotr Grzyb.


Równowagi między dwoma, a czteroma kółkami dopełni Piotrek Olszowski.
-Moja działka, czyli samochody, to spora dawka nowości na rynku. Powiemy o każdej większej i mniejszej premierze, będą informacje nie tylko o nowych samochodach, ale też o nowinkach ułatwiających podróżowanie- zdradza Piotrek.

 

Start 7 maja godz. 12.00 i tak już co tydzień na antenie radia GRA:

Toruń - 88,8 FM
Bydgoszcz - 106,1 FM
Włocławek - 89,2 FM
Inowrocław - 90,8 FM

lub www.gra.pl

czwartek, 29 kwietnia 2010, vanfrog1

Polecane wpisy